Ανακοίνωση ΣΟΧ 2/2024 για την πρόσληψη προσωπικού με σύναψη Σύμβασης Εργασίας Oρισμένου χρόνου

Ανάρτηση  Ανακοίνωσης  ΣΟΧ  2/2024  για  την  πρόσληψη  προσωπικού  με  σύναψη  Σύμβασης  Εργασίας  Ορισμένου  χρόνου.

Ο Δήμος  Αμφιλοχίας  ανακοινώνει  την  πρόσληψη  με  σύμβαση  εργασίας  ιδιωτικού δικαίου  ορισμένου  χρόνου  δύο (2)  ατόμων για  την  κάλυψη  αναγκών  στο  Δήμο  Αμφιλοχίας  ,που  εδρεύει  στην  Αμφιλοχία  της  Περιφερειακής  Ενότητας  Αιτωλοακαρνανίας  και  πιο  συγκεκριμένα  ενός  (1) ατόμου  ειδικότητας  ΤΕ  Παιδαγωγών Πρώιμης Παιδικής  Ηλικίας  και  ενός  (1)  ατόμου ειδικότητας ΔΕ  Βοηθών  Βρεφονηπιοκόμων.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό, κατά περίπτωση, έντυπο ασεπ ΣΟΧ 1ΠΕ/ΤΕ ή έντυπο ασεπ ΣΟΧ 2ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, είτε αυτοπροσώπωςείτε με άλλο εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή, είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή στα γραφεία της υπηρεσίας μας στην ακόλουθη διεύθυνση:

Δήμος Αμφιλοχίας, Τ.Κ. 30500 Αμφιλοχία Αιτωλ/νίας, Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού και Διοικητικής Μέριμνας, στο ισόγειο του Δημοτικού Καταστήματος Αμφιλοχίας   υπόψη κ. Κούστα  Σωτηρίας (τηλ. επικοινωνίας: 2643360421 και 2642360434).

Η αίτηση συμμετοχής επέχει θέση υπεύθυνης δήλωσης και η ευθύνη της ορθής συμπλήρωσής της είναι αποκλειστικά του υποψηφίου.

Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ  ΥΠΟΒΟΛΗΣ  ΑΙΤΗΣΕΩΝ  ΞΕΚΙΝΑ  ΤΗΝ  ΤΕΤΑΡΤΗ  7  ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ  2024  ΚΑΙ ΛΗΓΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  16  ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2024

Δείτε  στα  σχετικά  αρχεία  τα  συνημμένα  έγγραφα:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΟΧ 2-2024

ΕΝΤΥΠΟ ΣΟΧ 1 ΠΕ ΤΕ

ΕΝΤΥΠΟ ΣΟΧ 2 ΔΕ ΥΕ

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ ΣΟΧ

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΗΥ_A1_22_EL_GR ΣΟΧ-ΣΜΕ 3_1_2024[15754] (1)